Podsumowanie roku 2020 i plany na nowy 2021.

Wczoraj był jeszcze 2020 rok naszej ery, a dziś już mamy Anno Domini 2021. Ciekawe co przyniesie nam i Wam, drodzy Czytelnicy, Obserwatorzy, ten nowy rok? Wracając jeszcze do poprzedniego roku, to nie był on dla Monitora taki wcale zły. Udało się znaleźć i poinformować o kilku wydawniczych rodzynkach, weszliśmy w nowy rok z ośmiuset jeden lubiącymi profil bloga, i przede wszystkim wciąż jesteśmy i to pomimo bardzo angażującej już sześciomiesięcznej Pani Redaktor 🙂

Za duży sukces poczytuję to, że poza informowaniem o wydawanych książkach, udało się nam nagrać trzy odcinki podcastu Mikrofon Historyczny (jeśli ktoś jeszcze nie słuchał to zapraszamy: https://monitor-historyczny.pl/podcast-mikrofon-historyczny/). Na pewno pojawią się kolejne odcinki, pomysłów mamy sporo, a chyba już niedługo będzie więcej możliwości ich realizacji.

Udało się w ubiegłym roku napisać trochę więcej tekstów własnych, recenzję oraz artykuł “śledczy” (można znaleźć na: https://monitor-historyczny.pl/category/recenzje/). Opisaliśmy naszą kolejną wyprawę śladami średniowiecza i omawianych w podcaście szachownic (https://monitor-historyczny.pl/category/podroze).

W 2020 r. powstał nowy dział, tj. biblioteki cyfrowe. Na razie jest tylko kilka wpisów, ale ich ilość będzie rosła (https://monitor-historyczny.pl/category/biblioteki-cyfrowe). Powstał jeszcze jeden dział naszego bloga, służący do prezentacji efektów i motywowania mnie w do pracy nad tymi efektami, w hobby którym są historyczne gry bitewne. Polubiłem malować figurki małych ołowianych i plastykowych żołnierzy oraz wysyłać ich w ogień miniaturowej wojny 🙂 (https://monitor-historyczny.pl/…/historyczne-gry-bitewne/), dział jak najbardziej rozwojowy.

Dział czasopism też będzie musiał zostać odświeżony. Plan na to jest, zobaczymy czy uda się zrealizować, choć nie tylko od nas to zależy.

Pisanie, nagrywanie dla Was to wielka przyjemność, a wzmocniona wiedzą pochodzącą z różnych statystyk, dowodzącą, że rzeczywiście ktoś konsumuje treści przez nas tworzone, stanowi wielką motywację na nadchodzący rok. Postaramy się zamieszczać więcej treści oraz robić to regularniej.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.