Konkurs, losowanie nagród

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i z ich okazji chcemy dać Wam prezenty oraz sami od Was kilka otrzymać. Korzystając z hojności Pana Andrzeja Ryby (Wydawnictwo Finna) mamy trochę książek, które możemy rozdać.

Tym razem, chcemy obdarować pięć osób pięcioma książkami. Wybierzemy szczęśliwców na drodze losowania, najpierw wygrywającego, a później nagrody na niego. Co trzeba uczynić aby wziąć udział w tym świątecznym losowaniu książek? To proste, prosimy o polubienie wątku na profilu Facebookowym naszego bloga (i napisaniu w komentarzu tytułu i autora książki oraz podanie linku do jej opisu na blogu, którą proponujecie zrecenzować.

Zrecenzuję jedną z książek przez was zaproponowanych, jej tytuł również wylosujemy. Wy dostaniecie prezent, a ja dostane pracę 🙂. Na polubienia oraz komentarze czekamy do 19.12.2021 godzina 21.00.Dla przypomnienia adres bloga https://monitor-historyczny.pl/Zdjęcia nagród na załączonych zdjęciach. Nagrody wyślemy Inpostem w dzień po losowaniu. Losowanie odbędzie się w niedziele po 21.

Jako, że trochę odpowiedzi otrzymaliśmy na maila, a nie chcemy ich wyrzucać do kosza, więc będziemy akceptować taką formę odpowiedzi.

You may also like...

1 Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.